VI SZCZEP "PANGEA"

im. Macieja Aleksego Dawidowskiego

Ogłoszenie

2009 Rok Braterstwa 2010 Rok Służby

#1 2011-11-25 19:04:21

Adam

Wyga forum

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 322
Data złożenia Przyrzeczenia Harcerskiego: 15.12.2006
Drużyna: 13 GDW/6 GDHS "Nurt"

Poszukiwany/Poszukiwana/Poszukiwani

Otóż pojawił się plan na WOŚP. Tak po skrócie wbijamy się w jakieś rzucające się w oczy odzienia, zbieramy się w głośną wesołą grupke, bierzemy jakieś gitary, harmonijki, piłki do żonglerki i co tam jeszcze jest, siadamy na zwyciestwa z wyciętymi kartonami z napisem "Zbieramy na WOŚP" . Akcja ma na celu przyciągnięcie ludzi i zachęcenie ich do wrzucenia do puszki na WOŚP.

Termin w jakim będziemy się grupowo wygłupiać to 8 stycznia. Godziny itp zostaną ustalone potem.

Od razu mówię, że najmilej widziane by było, aby pojawiali się ludzie od 16 roku życia, ale jeśli ktoś bardzo chce się przyłączyć, to nie ma problemu.

Zwracam też uwagę, że wszelakie zdolności artystyczne nie są wymagane. Robimy po prostu hałas, aby zwrócić na siebie uwagę.

Osoby chętne niech się wpisują na forum, a w razie pytań piszcie na moje gg 2084534.

Akcja nie jest też tylko zamknięta na ludzi z ZHP'u więc można przyprowadzić ze sobą kogokolwiek gotowego na odrobinę wygłupów.

Offline

 

#2 2011-11-28 22:43:46

 Fryzjerka

Borowiec

1708753
Zarejestrowany: 2008-10-24
Posty: 65

Re: Poszukiwany/Poszukiwana/Poszukiwani

Ja chcę, ja! Ej, ludzie, co wy, nie chcecie się trochę powydzierać na środku miasta, będąc ubranymi jak pajace? Chodźcie, zrobimy sobie jeszcze grzechotki z ryżu i kubeczków po jogurtach, to w ogóle będziemy wyglądać jak ostatnie sieroty, więc wszyscy się od razu ulitują i pobiegną wrzucać do puszek


"Skoro bałagan na biurku jest oznaką bałaganu w głowie, to o czym świadczy puste biurko?"
                                                                                                                                                       Albert Einstein

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rponline.pun.pl www.td-zseis.pun.pl www.futbolcup.pun.pl www.prawopole.pun.pl www.fifa-jaslo.pun.pl