VI SZCZEP "PANGEA"

im. Macieja Aleksego Dawidowskiego

Ogłoszenie

2009 Rok Braterstwa 2010 Rok Służby

#1 2008-10-07 22:20:45

dh. Marta

Administrator

2928315
Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 764
Data złożenia Przyrzeczenia Harcerskiego: 04.07.1996

Konkurs na Instruktora Roku

I Edycja Konkursu „PRYK” na Instruktora Roku Hufca Ziemi Gliwickiej !

Zespół Kadry Kształcącej pragnie zwrócić uwagę wszystkich harcerzy naszego hufca na konkurs na Instruktora Roku 2008 !

Tego jeszcze nie było !

Po raz pierwszy został rozpisany konkurs mający na celu wyłonienie i nagrodzenie osoby z szeregu Instruktorów naszego Hufca.

Instruktorzy... Opiekunowie i wychowawcy następnych pokoleń. Głowy drużyn, gromad, szczepów... Członkowie Zespołów Instruktorskich, Namiestnictw oraz Kapituł działających w Hufcu. Organizatorzy biwaków, obozów, imprez, kursów. Pomysłodawcy programów wychowawczych. To dzięki ich pracy harcerstwo w Gliwicach nieustannie tętni życiem! Pomyśl o tym....

Jeżeli uważasz ze któryś z Instruktorów naszego hufca w roku 2008 szczególnie zasłużył się praca, postawą, zaangażowaniem w działanie, rozwój, poprawę sytuacji naszego hufca zgłoś jego osobę do konkursu !
Wystarczy że wypełnisz kartę zgłoszenia dostępną w dziale Zespołu Kadry Kształcącej i wyślesz ją na adres kapituły konkursu do 30 listopada 2008r. Im więcej dokonań wypiszesz i w dowolny sposób udokumentujesz tym większa szansa że zgłoszony przez Ciebie Instruktor uzyska tytuł „Instruktora roku 2008”.

Drogi Instruktorze – uważasz że Ty jesteś kandydatem na Instruktora Roku ? Obawiasz się że nikt nie dostrzeże twoich dokonań? Żaden problem - możesz również zgłosić samego siebie !

Rozstrzygniecie konkursu – Grudzień 2008r

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

Więcej informacji na stronie hufca http://www.gliwice.zhp.pl/index.php?news,id,806


phm. Marta Janczewska HO
Komendantka VI Szczepu "Pangea"
Nawet najmniejsza kałuża odbija niebo
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Offline

 

#2 2008-11-16 20:38:20

dh. Marta

Administrator

2928315
Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 764
Data złożenia Przyrzeczenia Harcerskiego: 04.07.1996

Re: Konkurs na Instruktora Roku

nooo Druhny i Druhowie, może chcecie kogoś nominować do instruktora roku, czas zgłoszeń dobiega końca
macie duży wybór, możecie też wszystkich złgosić, do wyboru:
pwd. Magdalena Janczewska HO
pwd. Alicja Kosmalska
pwd. Małgorzata Fortuna
pwd. Agnieszka Jaworska
phm. Tomasz Owoc

Jeżeli nie wiecie jak zgłosić to napiszcie do mnie to pomogę wam


phm. Marta Janczewska HO
Komendantka VI Szczepu "Pangea"
Nawet najmniejsza kałuża odbija niebo
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Offline

 

#3 2009-10-12 17:03:32

dh. Marta

Administrator

2928315
Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 764
Data złożenia Przyrzeczenia Harcerskiego: 04.07.1996

Re: Konkurs na Instruktora Roku

II Edycja Konkursu „PRYK” na Instruktora Roku Hufca Ziemi Gliwickiej!

Instruktorzy... Opiekunowie i wychowawcy następnych pokoleń. Głowy drużyn, gromad, szczepów... Członkowie Zespołów Instruktorskich, Namiestnictw oraz Kapituł działających w Hufcu. Organizatorzy biwaków, obozów, imprez, kursów. Pomysłodawcy programów wychowawczych. To dzięki ich pracy harcerstwo w Gliwicach nieustannie tętni życiem! Pomyśl o tym....

Zespół Kadry Kształcącej z radością zaprasza harcerzy wszystkich pionów oraz instruktorów naszego hufca do wzięcia udziału w II Edycji konkursu „PRYK” mającego na celu wyłonienie spośród grona Instruktorów tego, który w roku 2009 wyróżnił się szczególnie postawą, pracą, miał szczególny wkład w rozwój i polepszanie sytuacji naszego hufca.

Przypominamy, że osobą zgłaszającą może być każdy zuch harcerz, harcerz starszy, wędrownik i instruktor, który w podanym terminie prześle na adres kapituły konkursu wypełniona poprawnie ankietę. Spośród zgłoszonych Instruktorów Kapituła Konkursu wyłoni zwycięzcę.

Zachęcamy do jak najliczniejszego udziału w konkursie. Dla zgłoszonych instruktorów będzie to duży powód do dumy oraz motywacja do dalszej pracy dla Was i nad sobą.

Ankieta dostępna jest na witrynie internetowej hufca w dziale Kształcenie. Poprawnie wypełnioną ankietę należy przesłać najpóźniej do 30 listopada 2009r. na adres ksztalcenie@gliwice.zhp.pl.

Im więcej dokonań wypiszesz i w dowolny sposób udokumentujesz tym większa szansa że zgłoszony przez Ciebie Instruktor uzyska tytuł „Instruktora Roku 2009”. Rozstrzygnięcie konkursu przewidziane jest na tegoroczną Wigilię Instruktorską.

Przed przystąpieniem do udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem, który jest dostępny również w dziale kształcenia.

Spośród osób zgłaszających na drodze losowania zostanie przyznana nagroda niespodzianka!

W ubiegłym roku tytuł „INSTRUKTORA ROKU 2008” uzyskała dh. pwd. Katarzyna Sosulska. Ponadto wyróżnienie otrzymali dh. pwd. Magdalena Cieślak oraz dh. pwd. Paweł Małek.

ZAPRASZAMY !


phm. Marta Janczewska HO
Komendantka VI Szczepu "Pangea"
Nawet najmniejsza kałuża odbija niebo
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Offline

 

#4 2009-10-12 17:06:11

dh. Marta

Administrator

2928315
Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 764
Data złożenia Przyrzeczenia Harcerskiego: 04.07.1996

Re: Konkurs na Instruktora Roku

w tym roku macie możliwość zgłosić również kandydata na instruktora roku, tym razem macie wiekszy wybór,

pwd. Magdalena Janczewska HO
pwd. Alicja Kosmalska sam.
pwd. Małgorzata Fortuna sam.
pwd. Agnieszka Jaworska HO
pwd. Marcin Kociubinski ćw.
pwd. Milena Stnakiewicz HO


phm. Marta Janczewska HO
Komendantka VI Szczepu "Pangea"
Nawet najmniejsza kałuża odbija niebo
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Offline

 

#5 2009-10-12 18:24:24

 bojar

Drużynowy Gromady Zuchowej

2900047
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-09-26
Posty: 418
Data złożenia Przyrzeczenia Harcerskiego: 2006
Drużyna: 6 GGZ "Jeżo Zwierze"
Funkcja: Drużynowy
Stopień: pwd. HO

Re: Konkurs na Instruktora Roku

To Milena ma już HO????? ;o wow
Ja głosuję na Milenę:)


pwd. Tomasz Bojarczuk HO
-zastępca komendanta Szczepu

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Offline

 

#6 2009-10-12 21:53:57

milena

Drużynowa 6 GDHS NURT

Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 80
Data złożenia Przyrzeczenia Harcerskiego: 23.08.2004

Re: Konkurs na Instruktora Roku

yyy... ja mam HO??? xD xD

Offline

 

#7 2009-10-13 11:22:08

dh. Marta

Administrator

2928315
Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 764
Data złożenia Przyrzeczenia Harcerskiego: 04.07.1996

Re: Konkurs na Instruktora Roku

aaa no hmmm chyba jestem zmęczona troszkę

pwd. Milena Stankiewicz sam. !! (mam nadzieje, że szybko HO ) no i w takim razie głosować na Milen


phm. Marta Janczewska HO
Komendantka VI Szczepu "Pangea"
Nawet najmniejsza kałuża odbija niebo
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.merkury.pun.pl www.wspum.pun.pl www.elitserien.pun.pl www.the-sims-forum-fotostory.pun.pl www.bakugan-nowa-vestroja.pun.pl