VI SZCZEP "PANGEA"

im. Macieja Aleksego Dawidowskiego

Ogłoszenie

2009 Rok Braterstwa 2010 Rok Służby

#1 2011-11-13 15:40:13

Quendai

Drużynowa 6 GDH BÓR

Skąd: Amastris
Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 1075
Data złożenia Przyrzeczenia Harcerskiego: 22 sierpień 2004
Drużyna: 6 GDH "Bór"
Funkcja: Drużynowa
Stopień: Crown Clown

Lusterko dla każdej dziewczyny

Przed wami kolejna propozycja Zespołu Programowego Szczepu!

Jak wiadomo nie od dziś, dziewczyny czasami muszą pobyć tylko w swoim towarzystwie. By porozmawiać o świecie, swoich spostrzeżeniach, wyrazić swoje myśli, porozmawiać o babskich sprawach i porobić babskie rzeczy. Mówiąc "babskie" nie mam na myśli błahego malowania paznokci i robienia maseczek. Dziewczyny wiedza o co chodzi. Inaczej się zachowuje na spotkaniu gdzie są same dziewczyny, a inaczej jeśli jest jakiś chłopak. Dlatego został właśnie założony ten temat, by umawiać się raz na jakiś czas na spotkania tylko w żeńskim towarzystwie. Spotkanie może zorganizować każda dziewczyna, i po raz kolejny apeluje, by nie czekać na zbawienie, aż w końcu ktoś inny to zrobi tylko śmiało wychodzić z inicjatywami. Spotkania mogą mieć wielowymiarowy charakter. Od dni i nocy spędzonych razem, po wyjście na 2 godziny na herbatę by poplotkować. Dziewczyny proponujcie!

Akcja odbywa się pod patronatem szefowej Zespołu Programowego dh. Jomar


Lekcja, której nie towarzysz ból, niczego cię nie nauczy.
Ponieważ nie można niczego uzyskać, Nie poświęcając niczego w zamian.

- Nic nie jest wieczne. Więc, mnie to wystarczy. Nigdy już nie wyjdę na zewnątrz.-Nie możesz przecież tu zostać. - Więc pokaż mi coś wiecznego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifa-jaslo.pun.pl www.futbolcup.pun.pl www.rponline.pun.pl www.td-zseis.pun.pl www.clubpenguin.pun.pl